Informacje ogólne

Firma S&P Development to spółka deweloperska działająca na rynku Wrocławskim. Istnieje na rynku od 2011 roku.  W pierwszych latach spółka realizowała głównie obiekty jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze pod zamówienie klientów lub jako inwestycje deweloperskie na gruntach własnych. W roku 2014 rozpoczęto realizację osiedla Nowe Kowale na wrocławskich Kowalach w dzielnicy Psie Pole. Inwestycja obejmuje 20 lokali mieszkalnych w pięciu budynkach w zabudowie szeregowej. Od roku 2016 spółka skupia się na pozyskiwaniu atrakcyjnych gruntów na terenie Wrocławia i realizacji na nich kompleksowych osiedli mieszkaniowych.

Bezpieczeństwo:

nasze inwestycje realizowane są ze środków własnych. Działki na których budujemy nie mają obciążeń hipotecznych a umowy deweloperskie zabezpieczone są rachunkami powierniczymi. Daje to naszym klientom pełne bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji.

Kadra firmy prowadzi cały proces inwestycyjny, od projektu poprzez budowę i oddanie do użytkowania. Jako, że zarówno pracownia projektowa jak i zespół nadzorujący prace są częścią spółki S&P Development, mamy pełną kontrolę nad całym procesem inwestycyjnym. Budowy realizowane są przez wykonawców i dostawców poszczególnych branż, nie korzystamy z usług pośredników, generalnych wykonawców czy poddostawców. Skraca to znacznie łańcuch dostaw, zapewni konkurencyjne ceny i pozwala w pełni kontrolować cały proces budowy.

Udostępniamy naszym klientom pełną dokumentację finansową firmy. Rachunkowość prowadzona jest na zasadach pełnej księgowości.  Daje to klientom możliwość bezpośredniej weryfikacji stabilności firmy.

Jakość:

Jakość – kadra spółki S&P Development to inżynierowie budownictwa, dlatego wiemy jak budować solidnie i utrzymać wysoką jakość budynków. Projektując kolejne osiedla skupiamy się na doborze materiałów pod kątem ich jakości, wytrzymałości (mury i stropy), akumulacji i izolacji cieplnej (mury i ocieplenie), odporności na zabrudzenia (tynk elewacyjny, kostka, powłoka szyb),  a także innych istotnych aspektach, które w całości dają gotowy produkt. Zachęcamy do wnikliwego zapoznania się z standardem budynku, także doborem materiałów i wyposażenia.

S&P Development