Pawia 18

Opis inwestycji

Pawia 18 – to tutaj stworzyliśmy unikalny projekt na Wrocławskich Wojszycach. Kameralny budynek daje poczucie azylu i komfortu.

Wszystkie lokale, bez względu na wielkość, cechują się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i atrakcyjnymi rozkładami, dającymi możliwość wyboru wnętrza dopasowanego do oczekiwań i przyzwyczajeń naszych przyszłych klientów.  Jasno wydzielone strefy mieszkania zapewnią wygodę i możliwość różnorodnej aranżacji.

Od wygodnych kawalerek z własnymi ogrodami i miejscami postojowymi w garażu podziemnym po kompaktowe mieszkania 2 i 3 pokojowe z balkonami. Niezależnie od wyboru- balkon czy ogródek, każdy lokal zyska dodatkową przestrzeń  w cenie mieszkania.

W ofercie inwestycji  na najniższej kondygnacji zmotoryzowani docenią wjazd na parkingi w garażu podziemnym regulowane bramą wjazdową i sygnalizacją świetlną, a pomysłowo zaaranżowany teren wokół budynku będzie miejscem wytchnienia i integracji. Osoby podróżujące rowerem lub z wózkiem docenią zamykaną wiatę garażową tuz przy wejściu do budynku. To tutaj także zaplanowano miejsce integracji i wypoczynku. Winda obsługująca wszystkie kondygnacje, brak barier dla wózków i szerokie ciągi komunikacyjne zapewnią wygodę poruszania się.

A w mieszkaniach :

  • wideodomofon z podglądem z kamery na teren przed budynkiem
  • indywidualne węzły cieplne, ogrzewaj swoje mieszkanie kiedy chcesz

  • rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze

  • ściany o wysokich parametrach akustycznych

  • zdalne odczyty mediów, nie martw się kto i kiedy sprawdza stan liczników

Wyjątkowa forma budynku, spadziste dachy oraz elegancka kolorystyka spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośników architektury. Nowoczesna i elegancka strefa wejściowa podkreśla standard inwestycji.

Pawia 18 to dobra inwestycja. Będziesz dumny ze swojej nieruchomości!!!

S&P Development